Fond AIR PRODUCTS

In by komunitnin

Děčínská společnost AIR PRODUCTS spol. s r.o. se rozhodla v roce 2013 založit svůj dárcovský fond s názvem Fond AIR PRODUCTS. V rámci fondu jsou shromažďovány finanční prostředky, které jsou každoročně rozdělovány na projekty, které prokazatelně přispívají k zlepšování podmínek života v okresech Děčín, Litoměřice, Teplice a Ústí nad Labem nebo do kterých jsou aktivně zapojeni zaměstnanci společnosti.

Uzávěrka pro podání žádostí je pondělí 23. října 2023!
Zaměstnanci společnosti AIR PRODUCTS spol. s r.o. v ČR a na Slovensku mají příležitost získat podporu pro neziskovou organizaci či nově neformální občanskou iniciativu, v které se osobně či přes své rodinné příslušníky aktivně angažují. Více informací najdete níže v sekci Program pro zaměstnance.
Podpořeno celkem
0
projektů
Rozděleno celkem
1556800
korun
 
Příklady podpořených projektů

Asociace středoškolských klubů České republiky z. s. (31 000 Kč)
Technické vzdělávání mládeže středoškolského klubu
Podpora přípravy učňovské mládeže z ústecké Střední průmyslové školy stavební a Střední odborné školy stavební a technické, a to formou realizace odborných soutěží.

Dolský mlýn, z. s. (50 000 Kč)
Zkamenělé osudy
Příspěvek místní iniciativě na opravu kamenných náhrobků ve Všemilech, jež je připomínkou těsného soužití Čechů a Němců v oblasti Sudet.

KČT, odbor Šluknov (20 200 Kč)
Sobě pro radost, sousedům pro inspiraci, dětem pro pobavení
Podpora celoročního pásma programu v přírodě i v klubovně nejen pro seniory ze Šluknovska.

Spolek pro podporu Hospice sv. Štěpána, z. s. (23 200 Kč)
Bona Fide
Příspěvek na zajištění propagační kampaně a workshopů s cílem motivovat a aktivizovat litoměřickou veřejnost k dobrovolnictví.

O programu pro DěčínskoO programu pro zaměstnanceO programu pro Litvínov

Z poskytnutého příspěvku byla uhrazena část nákladů spojená s dokončením Šalupy na Novém Záluží. Akci zajistil Spolek MY Litvínov, z.s., což je skupina „Litvínováků“, kterým není lhostejný osud jejich města. 

Podpořeno v rámci programu pro Litvínov.