Chci darovat

„Ústeckou komunitní nadaci sleduji od jejího vzniku. Partu nadšených lidí, kteří svůj volný čas věnují projektům, které pomáhají. Moc se mi také líbil nápad spravovat nadační fondy jiným lidem a firmám. Služba, která je podle mě k nezaplacení pro všechny, kdož chtějí pomáhat, ale třeba neví jak, nebo se jim to zdá administrativně náročné. Jsou pro mě inspirací a tak když jsem hledala způsob, jak systematicky podporovat dobrou věc, rozhodla jsem se pro ně.“

Renata Myslíková, novinářka

Každoročně podpoříme desítky projektů, za kterými stojí úsilí stovek lidí, kterým není lhostejná budoucnost tohoto kraje. Pojďme společně podpořit další! Zde je několik možností, jak nás podpořit v našem úsilí měnit ústecký region k lepšímu. Děkujeme vám za vaši štědrost a podporu!

Darujte ihned on-line

Každý dar, ať už je malý, větší či jednorázový, má pro nás význam a vážíme si ho. V nadaci totiž věříme, že i malé dary se mohou sčítat a proměnit se v důležitou finanční injekci pro projekty a programy, které zlepšují kvalitu života v ústeckém regionu.

Přijďte mezi nás

Již řadu let pořádáme benefiční akce, jejichž obliba stále roste. Stále více lidí má zájem podpořit činnost naší nadace. Ale zároveň vyhledávají příležitost se potkat se zajímavými lidmi a významnými osobnostmi a nebo prostě jenom s námi pobýt. Mezi naše tradiční benefiční akce patří benefiční večeře a nebo se můžete stát členem našeho běžeckého týmu na Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem.

Založte si fond

Pravidelně podporujete nejrůznější dobročinné aktivity a rádi byste jim už dali strategický a dlouhodobý rozměr? Na druhou stranu se vám nechce zakládat vlastní nadaci či nadační fond z důvodu administrativní náročnosti a vysokých nákladů? Pak je řešením si při naší nadaci založit svůj dobročinný fond. Je to skvělý způsob, jak uskutečnit vaše filantropické vize.

Ustanovte nadaci jako dědice

Pokud zvažujete, že byste ustanovili nadaci jako dědice části či celého vašeho majetku, doporučujeme vám poradit se s právníkem či notářem, který s vámi sepíše potřebné dokumenty. Zároveň s tím, je možné si ještě za života zřídit u naší nadace fond. Ve statutu takového fondu můžete jasně vymezit účel a způsoby využití majetku a ještě si vyzkoušet, že to dobře funguje. Fond se stane trvalou připomínkou vaší dobročinnosti.

Vyhledávání