Chci darovat

„Díky Vašemu programu Vzdělání pro všechny bude mít Janička vše potřebné pro vzdělávání a možnost navštěvovat zájmové a sportovní kroužky, z čehož měla obrovskou radost!

Děkuji Vám i za sebe. Jelikož jsem na mateřské a vychovávám své děti sama, je to pro mne obrovská finanční pomoc, a zároveň i po psychické stránce úleva, že dcera bude mít  v tomto ohledu vše zajištěné a v pořádku.“

maminka Janičky (8let)

Příspěvek ve výši 7 500 Kč byl určen na nákup školních, výtvarných a sportovních potřeb a pokrytí nákladů spojených s táborem, školou v přírodě a zájmovými kroužky. 

Podpora dětí a mladých lidí, kterým nepříznivé životní podmínky ztěžují optimální všestranný osobní rozvoj a znevýhodňují je v přístupu ke kvalitnímu vzdělání.

„Naší snahou je dát mladým lidem šanci, aby mohli v co možná nejlepších podmínkách rozvíjet své nadání a naplňovat své sny. Chceme těm, kteří z různých důvodů nemají stejnou startovní pozici, umožnit rozvíjet jejich vzdělání stejným způsobem, jako mohou ostatní,“ doplňuje cíle Zdeněk Mráz, obchodní ředitel ARMEX ENERGY.

Program je určen dětem školou povinným a studujícím mladým lidem ve věku od 6 do 25 let, kteří žijí v okresech Děčín, Litoměřice, Teplice a Ústí nad Labem.

O podporu z tohoto programu mohou žádat fyzické osoby, studující v době podání žádosti na základních či středních školách, učilištích, vyšších odborných školách nebo vysokých školách.

Žádost je možné podávat v době vyhlášení výzvy obvykle v průběhu dubna a května, a to do maximální výše 15 000 Kč na jednu žádost.

Ročně Ústecká komunitní nadace podpoří přes 30 dětí, kterým nepříznivé životní podmínky znevýhodňují v přístupu ke kvalitnímu vzdělání. Pomozte nám svým darem toto číslo každoročně zvyšovat!

Partneři programu

Vyhledávání