Fond RYKO

In by katkavalesova

V roce 2016 se děčínská společnost RYKO a.s. rozhodla založit svůj dobročinný fond, jehož posláním je trvale podporovat nejrůznější veřejně prospěšné aktivity na Ústecku, které jsou v souladu s dárcovskou strategií firmy RYKO a.s.
Stěžejní program Fondu RYKO je určen zaměstnancům společnosti, kteří mají jedinečnou příležitost získat podporu pro neziskovou organizaci či neformální občanskou iniciativu, ve které se osobně či přes své rodinné příslušníky aktivně angažují.

Možnost žádat o finanční prostředky do pondělí 2. října 2023
Do pondělí 2. října 2023 mají možnost zaměstnanci společnosti RYKO požádat o finanční prostředky. Více informací najdete na této stránce níže v sekci O programu pro zaměstnance.
 
Podpořeno celkem
0
projektů
Rozděleno celkem
334000
korun

6. ročník akce Dřevosochání – sochaři Děčínu, která se uskutečnila v rámci slavností města Děčín. Dřevosochání uspořádal spolek ARTCZECH.COM o. s. 

Příklady podpořených projektů

Fajn aerobic Děčín, z. s. (10 000 Kč)
Pořízení cvičebních pomůcek a úhrada nákladů spojených se soutěžemi.

Fotbal klub Bynovec, z. s. (20 000 Kč)
Pořízení travního traktoru pro potřeby fotbalového klubu, nákup nových míčů a dresů.

HC Děčín z.s. (15 000 Kč)
Podpora chlapeckých mládežnických ročníků hokeje 2008 a 2009 v Děčíně. Pořízení tréninkových pomůcek a krytí nákladů spojených s účastí i organizací turnajů a zápasů.

TJ Kajak Děčín z.s. (20 000 Kč)
Příspěvek na zajištění stavebních úprav a následnou rekonstrukci posilovny oddílu kanoistiky v Děčíně postižené povodněmi v roce 2013.

TJ Spartak Boletice n.L.,z.s. (15 000 Kč)
Příspěvek na zajištění tréninkového vybavení dětských a mládežnických oddílů fotbalového klubu TJ Spartak Boletice nad Labem.