Fond HENNLICH

In by komunitnin

V roce 2005 založila firma Hennlich Industrietechnik, spol. s r.o.
(dnes HENNLICH s.r.o.) dobročinný Fond Hennlich, jehož základní program nese název “Litoměřice – live city jsi ty” a je zaměřen na podporu aktivit mladých lidí ve věku 15 až 25 let na Litoměřicku.

Uzávěrka 13. března 2020
Aktuálně je možné žádat o finanční prostředky z Fondu. Více najdete níže v sekci O programu Litoměřice – Live city jsi ty.
Aktuálně je možné žádat o finanční prostředky z Fondu. Více najdete níže v sekci O programu Litoměřice - Live city jsi ty.
 
Podpořeno celkem
0
projektů
Rozděleno celkem
0
korun

Závěrečný koncert se uskutečnil 31. května 2015 a byl mimořádným zážitkem pro posluchače a hudebníky, ale především pak pro žáky, kteří měli příležitost usednout k notovým pultům vedle zkušenějších hudebníků.

Příklady podpořených projektů z programu “Litoměřice – Live city jsi ty”

Základní umělecká škola Litoměřice (5 000 Kč)
Litoměřická letní filharmonie 2015
Litoměřická letní filharmonie je společné hudební těleso talentovaných žáků ZUŠ Litoměřice a Musischule des Landkreises Meißen a jejich učitelů, a nově také dalších hudebních škol litoměřického a míšeňského regionu. Žáci spolu stráví jeden květnový víkend, kdy nazkouší vybraný repertoár, který pak předvedou na závěrečném koncertu v letním kině v Litoměřicích na Střeleckém ostrově.

Slavoj Litoměřice, z.s. (5 000 Kč)
Štít města Litoměřic
Jachtařský závod Štít města Litoměřic je pravidelně pořádaný závod sportovních a kajutových plachetnic pořádaný v Litoměřicích na Labi a nad jezem v Kopistech. Závod slouží k měření sil mezi závodníky napříč věkovým spektrem – děti, mládež, dospělí i důchodci. Vedle samotného závodu jde i o předávání zkušenosti napříč věkovými kategoriemi – staří mladým, zkušenější méně zkušeným – a propojení vazeb mezi generacemi jachtařů.

Ing. Hana Lísalová (5 000 Kč)
“S Klokánkem na koně pošesté”
Cílem projektu je pro děti z FOD – Klokánek uspořádat den plný zábavy, na který nezapomenou. Na jedné straně se žáci naučí vypracovat projekt a vytvoří program pro děti z FOD – Klokánek. Na straně druhé zažijou tyto děti výjimečný den na ranči 3V v Třebušíně.

Potápěčský klub Kraken Litoměřice p.s. (5 000 Kč)
Ekoakce
Ekoakce je každoročně pořádaná úklidová akce klubu potápěčů Kraken na pomoc jezeru v Píšťanech u Litoměřic. Cílem projektu je očista jezera od civilizačního odpadu, jak na břehu, tak i pod vodou.

O programu Litoměřice – Live city jsi ty