Ústecký ½ maraton s Ústeckou komunitní nadací již tuto sobotu

In Nezařazené by katkavalesova

V sobotu se na start závodu Matonni Ústí nad Labem Half Marathon 2023 postaví našich 85 běžců. Ti se rozhodli nejenom běžet pro sebe nebo za firemní team, ale i pro naši nadaci. V davu je poznáte jednoduše podle triček s nápisem „Běžím pro Ústeckou komunitní nadaci“.

Díky jejich rozhodnutí účastnit se Ústeckého ½ maratonu a zároveň zasláním finančního daru naší nadaci můžeme pomoci dalším dětem, kterým nepříznivé životní podmínky znevýhodňují v přístupu ke kvalitnímu vzdělání. A nebo podpoříme více komunitních projektů, za kterými stojí úsilí stovek lidí, kterým není lhostejná budoucnost tohoto kraje.

Jak se stát členem našeho týmu pro rok 2024?

  • Přihlásit se: Stačí nám dát vědět, že se chcete připojit, a my zařídíme vaši registraci na Ústecký ½ maraton. Kontakt: katka@komunitninadace.cz
  • Trénovat: Běhání je skvělým způsobem, jak se udržovat v kondici a posílit své zdraví.
  • Podpořit dobrou věc: Finanční prostředky, které vybereme, půjdou na podporu projektů a iniciativ, které mění životy v našem regionu.

A pokud vás mrzí, že nejste členem našeho týmu již letos a rádi byste nás podpořili hned teď, postačí kliknout na stránku darujme.cz.

Všem našim běžcům a partnerům mnohokrát děkujeme.

A jak nám to běhalo v předchozích letech? Prohlédněte si fotky z minulých ročníků.